Серед рибалок поширено два вірування. Одні вважають, що найкраще риба клює перед дощем. Інші впевнені, що після дощу. Насправді, найбільші шанси на улов у тих, хто ловить під час дощу. Але не багато хто про це знає, воліючи негоду пересидіти вдома. А ми з вами одягнемо непромокальний костюм Norfin Pro Dry 3 і підемо ловити рибу між краплями, що падають.

Давайте познайомимося з нашим захистом від негоди. Складається костюм Норфін із двох частин. Зверху – куртка з капюшоном та безліччю кишень.

Norfin Pro Dry 3

Внизу – напівкомбінезон на широких шлейках.

напівкомбінезон Norfin Pro Dry 3

Перш ніж говорити про замки та кишені, давайте розглянемо уважніше матеріал, з якого пошитий костюм Norfin Pro Dry 3. В основі – мембранна тканина її характеристики вказані на шильдику внутрішньої кишені. 

Характеристики Norfin Pro Dry 3

Захист від опадів – 15 000 мілілітрів на квадратний метр протягом доби. Такий рівень водостійкості допоможе вам не лише тривалий час залишатися сухим під похмурим осіннім дощем, але й убереже від короткочасних сильних опадів, таких як гроза або злива. Дихаюча здатність мембрани також на високому рівні. Вона здатна виводити до 8 л вологи від вашого тіла з кожного квадратного метра протягом 24 годин. Усім чудово знайома ситуація з використанням звичайного дощовика. Варто пройтися нешвидким кроком буквально кілька сотень метрів і всередині вже все волого від поту. Рибалка, досить активний вид проведення часу на природі. Не важливо ви спінінгіст або поплавочник - рибак весь час у русі, перезакидає приманки, шукає перспективні місця для лову, бореться з рибою великого розміру. Мембранна тканина NorTex дозволяє йому залишатися сухим усередині притулку від дощу.

А тепер перейдемо до функціоналу, про який також є що розповісти. Кожен елемент костюма Norfin Pro Dry 3 ми розглядатимемо з погляду його зручності саме для любителя риболовлі. Куртка простора, ви не відчуєте незручності ні в ходьбі, ні при розгонистому закиданні.

Незнімний каптур теж великий, адже під ним може бути і тонка кепка, і товста зимова шапка-вушанка. 

каптур Норфін Про Драй 3

Підігнати розмір головного убору можна стяжкою по краю і за допомогою тасьми на тім'ячці. Щоб це регулювання не збивалося, всі фіксатори пружні.

стяжка по краю каптура куртки Norfin Pro Dry 3

Комір високий, з внутрішнього боку, м'яка підкладка з флісу. Тепло і приємно на дотик.

Комір куртки Norfin Pro Dry 3

Передній замок-«блискавка» із великими зубцями. Щоб через них вода не потрапила під куртку, замок захищений подвійною планкою на «липучках».

Передній замок-«блискавка Norfin Pro Dry 3

Рукави куртки також виконані дуже цікаво з точки зору застосування на риболовлі. Зовнішня манжета регулюється за допомогою «липучки». 

Рукави куртки Norfin Pro Dry 3

Але є ще одна, внутрішня. Пошитий вона з матеріалу, схожого на неопрен і має власну затяжку. Все спрямоване на те, щоб при піднятій вгору руці рибалки (закидання, виважування) вода не змогла стекти всередину рукава і залишилася зовні.

рукава куртки костюма Norfin Pro Dry 3

Знизу куртки ще дві стяжки для припасування розміру та недопущення потрапляння води та вітру.

Знизу куртки Norfin Pro Dry 3 ще дві стяжки

Важливий елемент рибальського одягу - кишені для всього необхідного при лові. Внутрішній вертикальний під смартфон, гаманець чи інші цінні речі. Незважаючи на те, що він знаходиться усередині куртки, його замок виконано у водозахищеному варіанті.

внутрішні кишені Norfin Pro Dry 3

 Два нагрудні відсіки з бічними вставками для надання більшого обсягу. Зверху – клапани на трьох «липучках». Сюди логічно поміщаються коробки із силіконом, воблерами, блешнями або іншими принадами. 

 Два нагрудні відсіки костюма Norfin Pro Dry 3

Крихітні бічні кишеньки під замками-«блискавками» мають інше призначення. Спінінгіст або поплавочник помістить сюди готові повідці, скручені в бухти. Карп'ятник або фідерист – заздалегідь пов'язані монтажі та оснастки.

бічні кишеньки Norfin Pro Dry 3

Під лівим відсіком – кільце, до якого через карабін чи ретрівер можна приєднати екстрактор, гуманізатор чи інші необхідні інструменти.

кільце на куртці Norfin Pro Dry 3

На нижніх бічних кишенях також встановлені змійки, і незважаючи на те, що вони виконані у водозахисному варіанті, їх додатково прикрили клапанами. Усередині відсіків – м'яка тканина-сітка.

нижні бічні кишені Norfin Pro Dry 3

Як сказано вище, основа костюма Norfin Pro Dry 3 – мембранна тканина з дуже вражаючими характеристиками. Але якщо її дихаюча здатність не справляється з вашим потовиділенням від інтенсивних фізичних навантажень, є можливість прискорити процес просушування, відкривши замки прорізів у пахвовій області.

замки прорізи у пахвовій області куртки Norfin Pro Dry 3

Перейдемо до напівкомбінезону. Бічні стяжки знову вам у допомогу при підгонці одягу по фігурі. Є і тасьми під ремінь, якщо ви вирішите, що він вам необхідний.

Бічні стяжки напівкомбінезону Norfin Pro Dry 3

Передній замок із великими зубцями прикритий подвійною планкою на «липучках». Але на відміну від «змійки» на куртці він може відкриватися у двох напрямках.  Різні ситуації трапляються під час риболовлі.

Передній замок напівкомбінезону костюма Norfin Pro Dry 3

Нижні бічні кишені просторі, їх захищає водонепроникний замок-«блискавка» та зовнішній клапан.

Нижні бічні кишені Norfin Pro Dry 3 Camo

Крім цієї пари відсіків є ще й кишенька вище поясу. Вона невелика, але в неї можна покласти щось особливо цінне і не потрібне під час лову. Доступ до неї при одягненій та застебнутій куртці дуже утруднений.

ишенька вище поясу штанів Norfin Pro Dry 3

Звичний для багатьох рибалок елемент конструкції - широкі розтруби штанин для одягання поверх халяв чобіт. 

широкі розтруби штанин Norfin Pro Dry 3

Щоб вся конструкція не сповзала і впевнено трималася у потрібному положенні, застосовані «змійка» та регулятори на «липучках».

«змійка» та регулятори на «липучках» штанин Norfin Pro Dry 3

Необхідно кілька слів сказати і про дизайн костюма Norfin Pro Dry 3. Доступні дві колірні варіації - в коричнево-сірих тонах і камуфляжі. 

Norfin Pro Dry 3 Camo

Другий варіант Norfin Pro Dry 3 Camo, напевно, краще маскує рибалку на березі у весняно-осінній період. Зовнішній світ, з погляду риби, у цей час це малюнок із потьмянілого листя та голих гілок кущів та дерев на тлі сірого неба. Щось схоже і зображене на куртці та штанях великими замальовками з комбінації плям різного ступеня сірості. Симпатично виглядають і накладки з матеріалу, схожого на переплетення карбонових смужок. Вони всюди – на клапанах кишень, на утяжках манжет, на розтрубах штанин. Чимось нагадує прикрасу салону сучасного спортивного автомобіля, виглядає свіжо та нетривіально. 

Norfin Pro Dry 3 Camo

Але дизайн – це не лише краса, а й функціональність. Розширення на клапанах з «липучками» допомагають їх легко відкривати. Конструктори костюма для рибалки не забули зміцнити ті місця на штанах, які найчастіше стикаються з твердими та не надто чистими поверхнями. Більш міцна тканина розміщена на колінах, під сідницями і навіть заходить в область паху. Колір вставок відрізняється від кольору костюма і це урізноманітнить його монотонність.

 напівкомбінезон Norfin Pro Dry 3 Camo

Розібравшись із матеріалами, пошиттям та дизайном, поговоримо про якість. У костюмі Norfin Pro Dry 3 використано мембрану з характеристиками, недоступними і для деяких більш просунутих комплектів одягу. Захист від опадів посилений і проклеюванням всіх швів зсередини.

Norfin Pro Dry 3 Camo

Замки-блискавки найвищої якості від лідера цієї галузі – компанії YKK. Рядки рівні, все прошито якісно і надійно. При належному догляді демісезонний костюм для рибалки прослужить вам вірою та правдою багато сезонів.

В самому кінці про найкращі варіанти використання Norfin Pro Dry 3. На наш погляд це береговий або човновий спінінг, рибалка з фідером або поплавком, тривале пильнування біля род-поду в очікуванні клювання. У всіх випадках він згодиться, а якщо під низ одягнути ще й натільну, і товсту риболовну термобілизну, та ще й утеплиться флісовим комбінезоном, то носіння костюма можна сміливо подовжити і на зимовий час. Головне, щоб риби теж знали про те, що найкраще треба клювати під час дощу. І тоді ви користуватиметеся своїм комплектом захисту від негоди часто і із задоволенням.