Багато рибалок не люблять літню спеку або пронизливий зимовий холод. Їм миліше весняне клювання перших судаків або полювання на щуку, що від'їлася перед зимою. Часто для лову хижака доводиться здійснювати тривалі переходи на водномоторному транспорті. Вітер в обличчя, низькі хмари і дощ, що зривається з них потоками - не найкращий варіант для відпочинку, але це і вдалий час для риболовлі. Для таких любителів легкого екстриму створені костюми Rebel Pro від компанії Norfin.

Почнемо з того, що костюми Norfin Rebel Pro серйозно відрізняються від інших комплектів одягу цього виробника. При їх пошитті застосовано тканину, у структурі якої знаходиться безпорова мембрана. На відміну від звичного Nortex, Dermizax від японського хімічного концерну Torey відводить вологу від тіла назовні не через мікропори, а шляхом дифузії молекул води через суцільний матеріал, виготовлений з поліуретану. Безпорові мембрани мають дві відчутні переваги. По-перше, вони не продуваються, а по-друге, вимагають не настільки ретельного догляду і служать довше. Ще один важливий плюс, пов'язаний із пошиттям одягу для активного відпочинку – Dermizax еластичний. Він ніби трохи обтягує фігуру рибалки, не даючи шансів на проникнення холодного повітря в місцях складок і стиків і в той же час не сковує рухів. Такі м'які обійми з турботою про вас. Закінчуємо з матеріалознавством та переходимо до розгляду конструкції правильного рибальського костюма Норфін.

Верхня частина, куртка, виконана у приємних синьо-сірих тонах.

Norfin Rebel Pro

Яскравою помаранчевою плямою виділяється лише підкладка капюшона. З нього і почнемо.

Norfin Rebel Pro Капюшон

Головний убір зроблений незнімним. Якщо він зараз вам не потрібен, його можна скрутити в трубочку і запакувати в комірець. Комір куртки при цьому стає потовщеним і відмінно захищає шию.

Norfin Rebel Pro комір

Щоб каптур не вирвався назовні, ззаду його утримує застібка-«липучка». У робочому положенні передні нижні краї капюшона додатково зафіксовані на комірі кнопками.

Каптур куртки Норфин Ребел Про

У верхню кромку капюшона вшитий дріт, за допомогою якого можна надати зручну форму козирку. А ще ви можете відкоригувати захист голови кільцевою стяжкою або регулятором на тім'ячці.

купюшон можна регулювати на Norfin Rebel Pro

В конструкції куртки багато зроблено для захисту рибалки від вітру. Знизу – стандартна стяжка з пружинними фіксаторами.

стяжка з пружинними фіксаторами Norfin Rebel Pro

Спереду – потужний замок-«блискавка», закритий зовнішньою захисною планкою.

замок-блискавка куртки Norfin Rebel Pro

Але цього творцям Rebel Pro здалось замало і вони посилили захист ще і внутрішньою планочкою, так як зубці «блискавки» дуже крупні і можуть пропускати вітер. 

внутрішня планка блискавки Ребел Про

Манжети рукавів виготовлені подвійними. Зовнішній з широкою стяжкою, яка не перетискає зап'ястя і не перешкоджає нормальному кровообігу в кінцівці. А внутрішній, з м'якого матеріалу, натягується на долоню з фіксацією на великому пальці.

манжети курточки Norfin Rebel Pro

Будь-якому рибалці завжди під рукою треба мати купу дрібних предметів – коробочки з приманками та грузилами, корнцанг, щипці для завідних кілець, лип-грип та інші необхідні пристосування. Не кажучи вже про те, що кудись треба сховати смартфон, документи, гаманець та поляризаційні окуляри. Для розміщення цього спорядження ми нарахували на куртці вісім кишень. Перша – м'яка сіточка з правого боку якраз під окуляри чи маску.

внутрішній карман куртки Ребел Про

Ліворуч відсік на «блискавці». Усередині його сховалася спеціальна тканина для протирання окулярів, скла ехолота чи навігатора, екрана смартфона. Серветка на карабіні, тож її можна відстібати для використання або прання. Сюди поміститься і сам телефон, а під шнур його навушників або гарнітури передбачено отвір. У цій же ж кишеньці будуть збережені і документи, і модний нині мініатюрний гаманець-прищіпка.

внутрішній карман Norfin Rebel Pro

На перший погляд зовнішніх кишень чотири. Насправді верхні – подвійні. Одна «блискавка розташована збоку.

Зовнішні кармани куртки Norfin Rebel Pro

А друга, що дає доступ зверху, закрита клапаном на «липучці». Зроблено це для того, щоб вода, що стікає з плечей, не потрапляла через горизонтально розташований замок усередину кишені.

кармани куртки Norfin Rebel Pro

Ще пара кишень з боків куртки також ємні та закриті «блискавками». Всі замки виробництва YKK із спеціальними захисними планками.

Бокові кармани куртки Norfin Rebel Pro

Розберемося і з особливостями крою штанів. Зроблені вони з того ж таки беспорового мембранного матеріалу.

штани Норфін Ребел Про

Спинна частина завищена. Її завдання – надійно прикривати область попереку від проникнення потоків холодного повітря. Широкі розтяжні шлейки спереду замикаються потужними застібками типу «фастекс».

«фастекс» на комбінезоні Норфін Ребел Про

"Блискавка" спереду - такий же "трактор" з великими зубцями, як і на куртці. Вона двоходова, тобто її можна розстібати як вгору, так і донизу. Захист від вітру – тканинна планка на «липучках».

блискавка ykk на комбінезоні Norfin Rebel Pro

Підігнати штани по фігурі дуже легко. Крім довжини лямок регулюється поясний об'єм затяжними тасьмами на «липучках» в районі талії.

ліпучки в районі талії Norfin Rebel Pro

Ззаду вшита широка гумка, котра допомагає штанцям утримуватись на необхідному рівні.

резинка на комбінезоні Norfin Rebel Pro

У нижній частині калош широкий розтруб, який можна натягувати поверх чобіт і також фіксувати «липучками» та замком-«блискавкою».

нижня частина комбінезона Norfin Rebel Pro

Для численного рибальського скарбу передбачено дві пари кишень. Верхні з косими захищеними замками.

кармани штанів Norfin Rebel Pro

Нижні з клапанами, які прикривають замки від води, що стікає з куртки. У верхніх зручно погріти руки, якщо на вас не одягнена куртка. А в нижні вільно помістяться досить об'ємні коробки для приманок, навіть якщо йдеться про воблери довжиною 110 міліметрів.

нижні кармани комбінезона Norfin Rebel Pro

У районі поясу ви знайдете і D-кільце, на яке карабіном можна пристебнути лип-грип, щоб він завжди був під рукою.

D-кільце на штанині Norfin Rebel Pro

Перш ніж перейти до рекомендованого застосування костюма Norfin Rebel Pro, давайте ще пару слів виділимо для його характеристик. Заявлений захист від опадів – 20 000 мм на квадратний метр протягом доби. Здатність до виведення парів води – 10 000 міліметрів на той же метр у квадраті та 24 години.

характеристики костюма Norfin Rebel Pro

На практиці це означає, що ви залишитеся сухим навіть під час серйозного дощу і не впрієте від помірних фізичних навантажень. Рубати дрова в такому одязі Норфін, мабуть, не варто, але будь-яку рибальську активність костюм Норфін допоможе пережити без проблем. Показники більш ніж пристойні. Ну а у випадку, якщо мембрана не справлятиметься зі своїм завданням можна відкрити замки в підпахвовій області. Через отвори, прикриті сіточкою, волога швидко виходитиме назовні.

замки в підпахвовій області Norfin Rebel Pro

Але особливу увагу хочеться ще раз зосередити на написі Torey Dermizax. Він не тільки говорить про те, що застосовано чудову мембрану. Є ще одне "але". Японський концерн завжди аналізує правильність покрою тканини та проклеювання швів перш ніж дозволити розміщення своїх шильдиків на якомусь виробі. Отже Norfin Rebel Pro схвалений і представниками концерну Torey. До речі, всі компоненти костюма найвищої якості. Замки, як згадувалося, виробництва лідера у цій галузі – YKK. Утеплювач Thinsulate виготовлений не менш відомою фірмою 3М. Взявши до уваги все вищесказане, переходимо до рекомендацій.

Norfin Rebel Pro, на наш погляд, оптимальний вибір для любителів лову хижака як з човна, так і в пішому порядку. Переміщатися річкою або просторами водосховища в пошуках судаків або щук доводиться не тільки багато, але й швидко, щоб конкуренти не встигли зайняти заповітну ямку або кинути якір на уловистому місці. Зустрічний вітер, бризки, холодне повітря – від усіх цих перипетій у вас надійний захист. Так і під час тривалих прогулянок малою річкою або берегом Десни можна не боятися застудитися від подихів передзимового холоду та крапель нудного осіннього дощу. Головне, щоб температура повітря не падала нижче за нуль градусів Цельсія. Втім, при мінусових температурах вода стає твердою і спінінгістам настає час зачохлити свої вудки з котушками і діставати з комори бури, пішні та зимові ящики. Для зимової риболовлі потрібний зовсім інший одяг, який ми також допоможемо вам підібрати. А Norfin Rebel Pro слід випрати і запакувати в штатну сумку, де він чекатиме наступних ваших рибальських походів.

сумка Norfin Rebel Pro