1995 року в Латвії з'являється маловідомий тоді ще торговий бренд Norfin. Невелика компанія спеціалізується на випуску одягу та взуття для риболовлі. Перші моделі виробів досить цікаві, але вони не були чимось особливим. Лише згодом, виробником зацікавилися мисливці та активні туристи не тільки з Латвії. Перевіривши якість одягу, поекспериментувавши вперше, покупці були здивовані. І причин тому чимало, тому що торговий бренд спеціалізувався на виробництві одягу не "на кожен день", а для активного проведення часу.

Компания НорфинВраховуючи, що спочатку асортимент виробів був невеликим, то не можна не відзначити перевагу продуктів над іншими. Особливість їх у тому, що вони практичні та зручні. Якщо охарактеризувати, наприклад, зимові рибальські костюми Norfin декількома словами, це якість і підвищений комфорт. Саме тому попит на одяг та взуття зростав, а водночас популярність виробів ставала все більшою.

У зв'язку з чим розвиток торгового бренду був досить швидким. Адже спочатку невелике виробництво за 10 з лишком років перетворилося на велику та відому компанію. Завдяки товарам Norfin стало можливим купити все необхідне для якісного відпочинку в одного виробника. Саме тому є сенс вивчити весь асортимент.

Як попит вплинув на пропозиції?

Чим більше покупців вибирали для себе взуття та одяг від Norfin, тим більше уваги виробник приділяв своєму асортименту. Якщо спочатку модельні ряди костюмів, наприклад, налічували до 10 виробів, то зараз все змінилося. У каталозі відомого фінського виробника представлено багато товарів. І що цікаво, чи не всі вони зимові. Тепер є можливість купити все необхідне для літнього туризму, рибалки, для активного відпочинку. Це означає, що з допомогою одного торгового бренду можна підібрати собі що потрібно.

Яскравим доказом цього є категорії товарів. Кофти, флісові костюми, маски та рукавички, зимові чоботи – і це для зими. Якщо ви вирушаєте на полювання або риболовлю або маєте намір поїхати в гори взимку, одяг від Norfin не дозволить вам замерзнути. Кожен товар якісний та дуже теплий. Покупці, що відбулися, відзначають, що в зимовому одязі Norfin зручно навіть при найнижчих температурах.

Кожен бажаючий може придбати та шапки Норфін, взуття або жилети для літньої риболовлі. Кожен із виробів практичний та міцний. Для його виготовлення використовують спеціальні якісні матеріали та обов'язково враховують побажання самих покупців. Прикладом цього є жилетки, які нараховують потрібну кількість кишень або нековзна взуття з міцною підошвою. І інші товари є винятком.

Спеціалізоване екіпірування саме для полювання та риболовлі також представлене. При цьому всі моделі справді оригінальні. Вони не мають недоліків, про що свідчать позитивні відгуки задоволених покупців.

Компанія Norfin пропонує окрему продукцію для туризму:

  • намети та меблі;
  • окуляри;
  • спальники;
  • всілякі та необхідні аксесуари.

Додатково можна придбати товари з окремої категорії – все для полювання.

Таким чином, можна говорити про високу конурентоздатність торгового бренду Norfin, який популярний не тільки в країнах, де досить суворий клімат, але й у всьому світі. В Україні товари бренду мають попит серед любителів відпочивати на природі будь-якої пори року.

Чому одяг та взуття Norfin – це зразок якості?

Існує чимало аспектів, що впливають на популярність виробів:

  1. Компанія впроваджує сучасні технології у виробництво, використовує високоміцні та якісні матеріали. Додатково вона створює всі товари на новітньому устаткуванні. Все це сумарно і робить одяг та взуття, термобілизна Norfin для риболовлі, а також інші товари міцними та надійними. Враховуючи те, що зимовий одяг (як і літній) повинен дарувати комфорт власнику, то виробник зумів досягти цього очевидних позитивних результатів. На зміну бавовняним тканинам, які добре «дихали», прийшли мембранні матеріали. Торговий бренд Norfin для пошиття зимових виробів використовується Nortex Breathable. Це означає, що вироби водостійкі і "дихають", адже тканина не підведе ні дощу, ні холоду.
  2. Якісні особливості кожного товару. Якщо Ви, наприклад, вирішите купити флісові костюми для риболовлі або щось інше із товарних категорій, то ви не будете розчаровані. Вся справа в тому, що кожен рядок, кожен шов максимально міцний. Звертаючи увагу на найдрібніші деталі, компанії вдається створювати товари, які мають тривалий термін експлуатації. Якщо ви припускали, що одяг та взуття Norfin може служити лише один сезон, то все інакше. Фурнітура виробів міцна, тому навіть змійка не підведе!
  3. Цінова політика. Багато хто звикли до того, що дорогі вироби якісні. Norfin руйнує цей стереотип. Компанія встановлює ціни на свої вироби з урахуванням можливостей своїх покупців. І це дозволяє знайти в каталозі товар, який можна купити без зайвих проблем та переживань. Регулярні розпродажі чи акції на термошкарпетки, рукавиці, костюми також сприяють економії. А хіба може бути щось вигідніше, ніж покупка якісного взуття, одягу чи аксесуарів за мінімальними цінами?

Підведемо підсумок

Фирма Норфин

Не варто забувати і про те, що вироби Norfin пізнавані. Компанія не забуває про те, що дизайн має бути сучасним. Саме тому над створенням кожної одиниці товару працюють справжні професіонали. Кожен костюм має своє «обличчя», він виглядає оригінально, що неодмінно теж має значення.

Таким чином можна підсумувати сказане: Norfin – це торговий бренд, який сміливо конкурує з усіма відомими світовими брендами у створенні якісного одягу для відпочинку, риболовлі та полювання.